Sport

Petlići Radničkog poraženi od ekipe iz Niša 5:2

Petlići Radničkog danas su na svom terenu poraženi od veoma jake ekipe iz Niša rezultatom 2:5. Mlade nade pirotskog Radničkog odigrale su odlično prvo poluvreme, povele 2:0 i ozbiljno zapretile favoritu iz Niša, ali je u drugom poluvremenu došlo do velikog pada u igri što su Nišlije znale da iskoriste i adekvatno kaze postigavši pet gola.

-Posle jako dobrog prvog poluvremena, gde smo odlično držali loptu i diktorali ritam igre, uspeli da postignemo i dva gola, u drugom poluvremenu došlo je do neshvatljivog pada u igri. Više nismo uspevali da zadržimo loptu u svom posedu, dobra ekipa Niša je pritiskala i na kraju uspela da postigne pet gola i preokrene rezultat. Pokazalo se da je jedna godina razlike primetna u ovom uzrastu, s obzirom da su gosti uglavnom dečaci rodjeni 2006.godine, za razliku od naše ekipe koju uglavnom čine momci rodjeni 2007.godine. Nema razloga za razočarenjem, momci ce izvući pouke iz ovog poraza i narednog kola verujem da će pokazati bolju igru-kazao je Pirotskim vestima trener Bratislav Mitrović.

Istog protivnika danas su rezultatom 2:0 savladali pioniri Radničkog.