Turistička organizacija Pirot dobitnik “Bronzanog kofera” na festivalu “Kofer slova 2025”
Na 21. Međunarodnom festivalu turističkih publikacija “Kofer slova”, koji je održan 5. decembra 2025. u Kruševcu, Turistička organizacija Pirot osvojila je prestižno priznanje – Bronzani kofer za audio-video turističku publikaciju.

Festival je okupio više od 40 turističkih organizacija iz Srbije i regiona, u konkurenciji raznovrsnih turističkih izdanja i promotivnih materijala. Kako ističu iz Turističke organizacije Pirot, ova nagrada je potvrda da se Pirot sve bolje pozicionira na mapi turističkih destinacija, uz kvalitetnu i kreativnu prezentaciju u multimedijalnom obliku.

Podsetimo, Turistička orgtanizacija Pirot nominovana je i za nagradu “Turistički cvet” u kategoriji Turističke organizacije. Glasanje traje do 11. decembra i moguće je na linku: https://www.turistickicvet.rs/glasanje/
