Sport

Treća pobeda u nizu Radničkog, pala i Inđija 0:1

Uprkos opštoj “mobilizaciji” u ekipi Inđije, a po rečima trenera Radničkog Marjana Živkovića i pomoći sudije domaćoj ekipi, pirotski Beli su danas izvojevali izuzetno važnu pobedu u gostima protiv Inđije rezultatom 0:1(0:1). Strelac pobedničkog gola je odlični Denis Ristov, u prvom poluvremenu. Po rečima trenera Živkovića, cela ekipa Radničkog, uz odlično raspoloženog golmana Kostića, koji je odbranio i penal domaćoj ekipi, bila je odlična i izuzetno borbena.

ristov

-Dobra igra Radničkog, na momente odlična u prvom poluvremenu. Ipak, zbog enornmog navlačenja sudije na vodenicu domaćina, Beli su se u drugom poluvremenu malo povukli, čak je sudija svirao i penal u korist domaćina, ali je odlični golman Ivan Kostić odbranio. Uzeti bodove Inđiji na njihovom terenu, u momentu kada je doveden novi trener i napravljena opšta mobilizacija u klubu pred meč sa Radničkim, mislim da je zaista odličan uspeh-kazao je trener Živković Pirotskim vestima.