Sport

Uspeh pirotskih gimnastičara

U subotu 17. Novembra održano je  Državno finale Pionirske gimnastičke lige u muškoj i ženskoj sportskoj gimnastici . GK SOKO 2011 predstavljalo je 11 takmičara po različitim kategorijama. Postignuti su sjajni rezultati na Državnom nivou u A programu.

U muškoj sportskoj gimnastici do 14 godina Nemanja Manić osvojio je srebrnu medalju na konju sa hvataljkama, dok je Mihajlo Milošević  osvojio  bronzanu medalju na parteru.

U ženskoj sportskoj gimnastici Dina Panić u kategoriji do 8 godina osvojila je srebrnu medalju na parteru u prejakoj konkurenciji. Mila Nikolić uspela je da osvoji srebrnu medalju na parteru što predstavlja veliki uspeh sobzirom  da je naša takmičarka bila u konkurenciji  sa takmičarkama koje su na perspektivnom reprezentativnom  planu Gimnastičkog Saveza Srbije.

Narednog vikenda naš klub očekuje Državno finale u C programu u ženskoj sportskoj gimnastici u Negotinu i međunarodno takmičenje u Blagoevgradu u Bugarskoj .