Beli nastavljaju furioznu seriju – “pregažen” i Pukovac 4:0

Podelite

Fudbaleri Radničkog danas su nastavili odličnu seriju ubedljivih igara savladavši ekipu Pukovca 4:0. Beli su odlično otvorili utakmicu, već u prvih desetak minuta vodili su sa 2:0 i to je bio ključni segment meča, kazao je trener Marko Vidojević.

Trener Vidojević kazao je da je zadovoljan igrom svojih pulena.

-Nije lako igrati protiv poslednjeplasirane ekipe jer tu svi očekuju sigurne bodove ali često to može skupo da košta. Mi smo imali srećnu okolnost da već u sedmom-osmom minutu vodimo 2:0 posle dva prekida, prvi je autogol, tako da je posle sve bilo neuporedivo lakše, imali smo potpunu kontrolu, pobeda je mogla da bude i ubedljivija, ali generalno, ne treba tražiti dlaku na jajetu tako da sam zadovoljan i igrom i rezultatom-kazao je Vidojević.

Nikola Vlajković, standardni prvotimac Belih kazao je da je veoma zadovoljan pobedom iako je ona mogla da bude i ubedljivija.

-Atmosfera u ekipi je odlična i ova pobeda će još više doprineti da dobijemo na samopouzdanju i nastavimo put ka samom vrhu tabele-kazao je Vlajković. Dva gola za Bele postigao je Aca Stojković, jedan je auto-gol i jedan gol postigao je Jordan Jovanović.

Beli već u sredu igraju vanredno kolo Treće lige. Gostuju ekipi Dubočice.

-Očekuje nas težak meč, čuo sam i da je teren loš tako da ćemo sigurno imati mnogo težeg protivnika nego danas. Ipak, mi idemo na pobedu bez obzira na sve-poručio je Vidojević.