Ljudi velikog srca

Savet roditelja PU “Čika Jova Zmaj” obradovao mališane na bolničkom lečenju

Savet roditelja PU “Čika Jova Zmaj” i mame okupljene u “Timu novogodišnji paketići” donirali su 10 novogodišnjih paketića deci koja se nalaze na bolničkom lečenju na Dečjem odeljenju Opšte bolnice Pirot.

Cilj ove humane akcije bio je da se mališanima koji praznike provode u bolnici makar malo ulepšaju praznični dani i unese radost u bolničko okruženje.

“Ovakve akcije Savet roditelja tradicionalno organizuje svake godine, jer želimo da pokažemo da je pružanje pomoći, posebno deci, u ovim danima neprocenjivo. Zahvaljujemo se još jednom svim roditeljima koji su članovi Saveta roditelja, kao i Upravi vrtića PU “Čika Jova Zmaj” koji su nam pružili podršku da akciju uspešno privedemo kraju. Zahvaljujemo i medicinskom osoblju na toploj dobrodošlici i srdačnom prijemu. Ovo nije jedina humanitarna akcija koji sprovodi Savet roditelja, a trudićemo se da svake naredne godine budemo na visini zadatka i realizujemo svaku planiranu akciju. Srećni praznici svima!”, poručuju iz iz Saveta roditelja PU “Čika Jova Zmaj”.