Sport

Radnički poražen u četvrtfinalnoj utakmici Kupa FSRIS

U četvrtfinalu Kupa FSRIS za 2024. godinu Radnički je poražen od ekipe Sinđelića u Nišu rezultatom 4:3, rezultat na poluvremenu 3:0. Golove su postigli A. Stojković 3 i Ajdarević za Sinđelić, A.Petrović 2 i Jović autogol za Radnički.

Tri gola A. Stojkovića u prvom poluvremenu, u kome su bar dva bila poklonjena od današnje jako loše odbrane Radničkog. Domaćin je svaki svoj udarac pretvorio u gol dok su na drugoj strani Stojev (dva puta), Dušanić i Stojanov neshvatljivo promašivali. U drugom delu gosti se bude, kreću na sve ili ništa, ređaju se šanse pred golom domaćih. Kada je sjajni Aleksa Petrović evrogolom smanjio na 4-3, Beli su se ponadali da mogu do totalnog preokreta. Do njega bi i došlo da su Dimitrov, dva puta, i Petrov iskoristili stopostotne prilike. Isti rivali se ponovo sastaju u nedelju u borbi za bodove.