Sport

Radnički – ČSK Čelarevo 1:0 (70.min)

[tps_footer][/tps_footer][tps_footer][/tps_footer]

Radnički danas na svom terenu igra protiv ekipe ČSK Čelareva. Trener prvotimaca Marjan Živković kazao je novinarima da pozicija na tabeli daje pravo Radničkom da kažu da su favoriti, iako gostima “gori” pod nogama. Rezultat na poluvremenu je 0:0. U finišu poluvremena Beli su imali par izglednih šansi da povedu ali se svojim intervencijama istakao golman gostiju. Gostima je utakmica u Pirotu biti ili ne biti jer se nalaze u opasnoj zoni za ispadanje iz lige. U 70. minuti ofanziva Belih se isplatila. Gol glavom postigao je Denis Ristov.

-U Pirotu nema popusta ni za koga, nismo imali “razumevanja” ni za ekipe Borče i Odžaka pa nećemo imati ni za Čelarevo. Nemamo kadrovskih problema, sveži smo, odmorni i u jakom ritmu želimo da odigramo tu utakmicu i dobijemo meč-kazao je trener Živković.

Po njegovim rečima, još pre početka sezone cilj ekipe je bio opstanak u ligi, a taj cilj ostvaren je već na polusezoni.