Lokalna samouprava

Pojačane kontrole inspektora i u Pirotu

Visina kazni za nepoštovanje propisanih mera, nenošenje maski u zatvorenom prostoru i nepoštovanje fizičke distance, ostaće nepromenjena, 5.000 dinara za fizička lica i od 50.000 do 300.000 za pravna lica.

Izmene Zakona o zaštiti stanovništva od zaraznih bolesti, stupile su na snagu juče. U Pirotu su do sada vršene brojne kontrole u cilju obaveštavanja i preventivnog delovanja, a večeras će, kako saznaju Pirotske vesti, biti kontrolisani svi objekti.

pirot panorama fotografije

Za sprovođenje kaznene politike nadležni su pored sanitarne i komunalna inspekcija i milicija i za fizička i za pravna lica. Visina kazni za nepoštovanje propisanih mera, nenošenje maski u zatvorenom prostoru i nepoštovanje fizičke distance, ostaće nepromenjena, 5.000 dinara za fizička lica i od 50.000 do 300.000 za pravna lica.

 

Slične vesti

Back to top button

Adblock Detected

Please consider supporting us by disabling your ad blocker