Sport

Nađa Panić “bronzana” u Bugarskoj

U toku ovog vikenda otvorena je takmičarska sezona za Gimnastički klub Soko 2011. Gimnastičari su imali zapažen nastup na Međunarodnom turniru u Bugarskoj, a Nađa Panić osvojila je bronzanu medalju na dvovisinskom razboju.

-Bili smo učesnici po prvi put Međunarodnog turnira “Ljupčo Skolački” i koji se održava u Blagoevgradu i ostvarili zapažene rezultate. Naš klub predstavljale su Mila Nikolić, Milica Golubović i Nađa Panić po različitim kategorijama a u muškoj konkurenciji nastupali su Nemanja Manić i Mihajlo MIlošević. Na turniru je bilo preko 400 takmičara u različitim kategorijama. Naša najmlađa predstavnica Mila NIkolić izborila je finale na preskoku zauzevsi 7. mesto na danasnjem finalu . Milici Golubović su za malo izmakla finala po spravama i bila je jako dobra u višeboju. Nađa Panić je u ukupnom pojedinačnom plasmanu izborila juče 5. mesto sa svim ostvarenim finalima, gde se danas okitila bronzanom medaljom na dvovisinskom razboju na kojem je inače juniorski prvak Srbije. Ovo je veliki uspeh za Nađu Panić i za Gimnastički klub Soko 2011 gde je ovaj rezultat došao kao veliko priznanje za dosadašnji rad. Nemanja Manić i Mihajlo Milošević su imali solidne nastupe u višeboju gde su im takođe za par desetinki promakla finala na preskoku i vratilu. Ovim takmičenjem otpočeli smo takmičarsku sezonu na pravi način gde ćemo imati nastupe svake nedelje u regionalnim i nacionalnim prvenstvima u različitim nivoima takmičenja i kategorijama.