Sport

Članovi kluba “Bike M” iz Pirota osvojili tri medalje na trkama “Tour de Fruška”

Na sportsko-rekreativnoj  manifestaciji  “Tour de Fruška” koja je održana na Fruškoj gori, članovi kluba “Bike M” iz Pirota osvojili su tri medalje. U kategoriji MTB – mali marathon, gde je nastupilo oko 100 takmičara, Miodrag Naunović zauzeo je prvo mesto a Đorđe Stevanović treće. U kategoriji srednji marathon,  gde se takmičilo oko 150 učesnika, Nemanja Milić osvojio je treće mesto. U istoj kategoriji nastupila su još tri člana pirotskog kluba Milan Rusimov koji je stigao peti, Stefan Popović, deveti i Aleksandar Džunov koji je zauzeo desetu poziciju. Staza je bila veoma blatnjava sa izuzetno zahtevnim usponima.

Staza je bila veoma blatnjava sa izuzetno zahtevnim usponima.

Manifestacija je trajala 2 dana,  bilo je preko 600 prijavljenih takmičara koji su se nadmetali u disciplinama trčanje, MTB (mountain bike) maraton i e-bike maraton (bicikla na struju).