Sport

Uspešna provera Radničkog u Kruševcu. Raspoloženi Dimitrov. Vratio se Petrov.

Još jedna u nizu pripremnih utakmica Radničkog. Beli su danas u Kruševcu imali proveru protiv kombinovane ekipe Napretka. Piroćanci su dobro otvorili utakmicu. U prvim minutima meča, dubinsku loptu iskoristio je Željko Dimitrov, izdominirao je svojom brzinom i pogodio mrežu domaćina. Do kraja poluvremena nije bilo izglednih šansi, ali je kiks domaćina na rubu šesnaesterca u završnim minutima prvog dela igre iskoristio danas raspoloženi Dimitrov, koji postiže svoj drugi gol, a ujedno ispostaviće se postavlja i konačan rezultat, 0:2. U drugom poluvremenu par izglednih šansi za Bele, koje ostaju neiskorišćene. Domaćin u drugom poluvremenu sa podmlađenom ekipom, bezopasan. I trener Dražen Dukić je u drugom poluvremenu dao šansu igračima sa klupe. Drugo poluvreme se igralo pod reflektorima. Nemanja Petrov se vratio iz Novog Pazara i danas je ponovo obukao beli dres. Krajem prvog poluvremena zamenio je Spasića. Da li definitivno ostaje u klubu, znaće se narednih dana.