Sport

Radnički protiv Đerdapa slavio sa 5:0

U današnjoj utakmici na stadionu kraj Nišave fudbaleri Radničkog slavili su ubedljivo protiv ekipe Đerdapa iz Kladova rezultatom 5:0.

Prvi gol “beli” su postigli već u 12. minutu, a strelac je bio Kuštrimović. Goleadu je nastavio Stefan Spasić pogotkom u 30. minutu utakmice.

radnicki1

Do kraja poluvremena u listu strelaca upisao se i Stefan Ćirić, golom četiri minuta pre kraja poluvremena.

_DSC1578U drugom poluvremenu igrači Radničkog nastavili su sa presingom na protivnički gol.

penal

Četvrti gol postigao je Marko Mančić u 55, minutu, a peti pogodak postignut je  nakon penala koji je sudija Manojlović iz Jagodine svirao zbog prekršaja u šesnaestercu kada je oboren Marko Mančić(na  fotografiji gore).

pirgosi

Gol je iz penala(fotografija ispod) postigao Marko Nikolić, na oduševljenje Pirgosa.gol