Radnički Pirot – Mačva 0:0     (omladinci)

Podelite

Omladinci Radničkog danas su igrali sa ekipom Mačve iz Šapca. Rezultat na poluvremenu je bio 0:0. Beli su imali veliki broj izglednih šansi za gol i u svim segmentima igre bili bolji od protivnika ali je rezultat na kraju prvog dela meče ostao 0:0. U drugom poluvremenu Beli su bili još agresivniji, imali mnogo izglednih šansi ali je rezultat na kraju ipak ostao 0:0. Odličan u ekipi Belih bio je Darko Vasić dok je u ekipi gostiju briljirao golman Lazar Šarenac koji je branio izvanredno i spasio svoj tim ubedljivog poraza.

Darko Vasić, koji je na današnjoj utakmici odigrao odličnu partiju, kazao je novinarima  da je njegova ekipa celu utakmicu igrala odlično.

-Celu utakmicu smo napadali, imali inicijativu, ali smo pronašili brojne šanse. U prvom poluvremenu sudija je možda mogao da svira i penal za nas, dok su u drugom poluvremenu igrači Mačve pogodili stativu. Ipak, mislim da smo trebali da pobedimo. U narednom kolu igramo protiv Crvene Zvezde u Beogradu, to će biti veoma težak meč. San je svakog igrača da igra protiv Zvezde i Partizana, trudićemo se, daćemo sve od sebe-kazao je Vasić.

Golman gostiju Lazar Šarenac (na fotografiji ispod sa Darkom Vasićem) bio je centralna figura gostujuće ekipe, branio je odlično i spasio svoju ekipu ubedljivog poraza.  Jednu od njegovih bravuroznih intervencija možete videti i na poslednjoj fotografiji.

fotografije Aleksandar Ćirić

Podelite

Ostavite komentar

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Poštovani, pre slanja komentara neophodna je registracija. Molimo Vas da se prilikom komentarisanja držite teme članka koga komentarišete. Redakcija Pirotskih vesti zadržava pravo da neumesne, uvredljive, vulgarne ili komentare koji se odnose na nečiji privatan život, kao i komentare koji predstavljaju govor mržnje, sadrže uvrede, pretnje i slično ne objavi bez ikakvog obrazlaganja ili objavi u izmenjenoj formi. Takođje, zadržava pravo da blokira korisnike koji se ne pridržavaju pravila, lažno se predstavljaju, vređaju, omalovažavaju ili na drugi način krše pravila.

Sva mišljenja čitalaca izneta u komentarima nipošto ne odražavaju stavove redakcije Pirotskih vesti, već pre svega predstavljaju privatno mišljenje autora komentara.

Podrazumeva se da ste slanjem komentara saglasni sa svim gore navedenim pravilima.