Radnički izgubio od Zemuna

Fudbaleri Radničkog danas gostuju ekipi Zemuna u Beogradu. Rezultat na poluvremenu bio je 2:0 za domaćine, a u 65 minutu Zemunci postižu još jedan pogotak pa trenutno ekipa domaćina vodi 3:0. Do kraja meča ekipa domaćih postigla je još jedan gol za konačnih 4:0.

Trener Belih Marjan Živković kazao je Pirotskim vestima da je poraz zaslužen.

-Nakon serije od tri veoma teška meča naši igrači jednostavno nisu imali snage za ovaj meč. Emotivno su bili prazni nakon pobede protiv Bežanije tako da je poraz zaslužen. Jedino je rezultat po meni nerealan. Imali smo jednu šansu da se pri rezultatu 2:0 vratimo u igru, Mančić je imao priliku ali nismo uspeli da je realizujemo. Dobra je stvar da ni jedan od naših ključnih igrača nije dobio karton jer imamo petoricu igrača  sa kartonima pa bi dobijanjem kartona propustili predstojeće veoma važne mečeve, kazao je Živković.