Podmladak Radničkog ubedljiv protiv Partizana-2:0

Pred velikim brojem gledalaca na stadionu kraj Nišave u 14. kolu Omladinske lige Srbije u fudbalu, omladinci  Radničkog ubedljivo su savladali  odgovarajuću ekipu beogradskog Partizana sa 2:0, na poluvremenu bez golova.

radnickiU prvom delu utakmice smenjivali su se napadi bez konkretnih rezultata. U jednom od njih u šesnaestercu Partizana, nakon što je iz igre efektno izbacio dva igrača Partizana srušen je Mančić, ali sudija ipak nije svirao penal, što je naišlo na salve zvižduka sa tribina stadiona kraj Nišave(sporna situacija na fotografiji dole).

sporna situacija

Golovi su postignuti u poslednjih petnaestak minuta. Najpre je bele u vođstvo doveo Mančić, dok je samo četiri minuta kasnije Jovan Nikolić postigao neverovatan gol sa skoro pola terena, lob šutem koji je iznenadio golamana Partizana, čime je postavljen i konačan rezultat meča._DSC3460qwe