Sport

Omladinci Radničkog u usponu forme, “stradala” Lokomotiva iz Beograda

Omladinci Radničkog iz utakmice u utakmicu u nastavku prvenstva pružaju sve bolje partije. Danas je savladana odlična ekipa Lokomotive iz Beograda rezultatom 1:2, na poluvremenu 1:1.

Kako je Pirotskim vestima kazao trener podmlatka Belih Bratislav Mitrović, danas je odigrana jako kvalitetna i dobra utakmica u Beogradu.

-Igralim smo timski, u pravom smislu te reči, onako kako sam priželjkivao sa puno tempa, puno trčanja, požrtvovanja. Poveli smo lepim golom Đorđevića nakon kornera i gužve u šesnaestercu. U 45. minutu domaćini su izjednačili. Drugo poluvreme naši fudbaleri su odigrali još bolje, imali puno prilika pa smo došli i do drugog gola, ispostavilo se pobedničkog. Strelac je Luka Petrović-kazao je Mitrović.

Narednog vikenda u Pirot dolazi lider na tabeli, ekipa Brodarca. Po rečima trenera Mitrovića, očekuje se izuzetno težak meč, ali su naši fudbaleri u evidentnom usponu forme, i ako ponove igru od danas, ne bi trebalo da bude većih problema protiv ekipe Brodarca.