Medalje za pirotske gimnastičare

Поделите ову вест

Na današnjem Državnom prvenstvu za muške kategorije u C programu, održanom u Beogradu pirotski gimnastičari ostvarili su sjajne rezultate.

U kategoriji pionira Pavle Stojanović,  Vasilije Igić,  Andrija Petrović  i Vanja Petrovic osvojili su II MESTO Ekipno. Pavle Stojanović je pojedinačno osvojio srebrnu medalju.
U kategoriji starijih pionira Luka Jordanović, Nikola Savić i Marko Rančić  takođe su osvojili II mesto ekipno.
gk-soko
Kadet Aleksa Kop osvojio je  zlato. Ukupan bilten  – 2 pehara i 2 pojedinačne medalje.
-Čestitke našim takmičarima i hvala brojnim Piroćancima koji su došli da nas podrže na Sajmistu u hali GK Pobednik Beograd. Zadovoljstvo je veliko jer ovim uspehom nastavljamo petu godinu za redom sa dobrim rezultatima u c programu na Drzavnim prvenstvima-kažu u GK “Soko 2011”.

Sledeće subote pirotske gimnastičare očekuje takmičenje u A programu za muškarce u Novom Sadu gde će nastupiti u 3 kategorije u najjačem rangu takmičenja, gde će najbolji pojedinci izboriti finala po spravama.