Brodarac:Radnički Pirot – 2:0 (kraj)

Omladinci Radničkog danas su poraženi u meču protiv ekipa Brodarca iz Beograda, rezultatom 2:0, na poluvremenu 1:0 za domaće.

Kako je Pirotskim vestima kazao trener omladinaca Belih Jovo Čučković domaći su poveli u 17. minutu nakon što je sudija zbog “napucane” lopte  u šesnaestercu isključio Đorđevića i dosudio penal. To je, ispostavilo se, i odlučilo utakmicu.

radnicki omladinci_6

-U nastavku, iako sa igračem manje, igali smo dobro, imali dve dobre šanse, Stojanov je lobovao golmana, a Luka Petrović pogodio stativu, ali smo pred kraj meča primili još jedan gol i to je bio konačni rezultat. Teren nije odgovarao našim igračima, nešto je kraći, na šta su domaći igrači navikli, a i ima veštačku travu-kazao je trener Čučković.