Sport

Radnički:Sinđelić-5:1

Radnički je danas na svom stadionu ubedljivo savladao ekipu Sinđelića rezultatom 5:1, na poluvremenu 4:1.

Radnički je protivnika “slomio” u prvom periodu meča, koji je završen rezultatom 4:1. Strelci za Radnički bili su Mančić, Dimitrov, koji je postigao čak tri gola, i Momić.

darko vasic radnicki_resizePo rečima trenera Vojkana Aleksića, činjenica je da je u drugom poluvremenu ekipa Radničkog pala, ali ipak, nikakve opasnosti nije bilo da protivnik ugrozi kapital stečen u prvom delu igre.

-Nije lako držati tenziju kod onakvog rezultata u prvom delu igre. Pokazalo se ipak da smo igrali protiv dobre ekipe, sastavljene od iskusnih igrača koji su u svojoj karijeri igrali i za više rangove ali i mlađih igrača koji su na dvojnoj licenci i igraju i za superligaša Radničkog iz Niša. Ušli smo u utakmicu onako kako je trebalo da uđemo i na kraju je bila rutina odraditi sve to do kraja-kazao je trener Aleksić nakon meča.

U drugom poluvremenu trener Aleksić šansu je pružio i mladih i veoma talentovanim igračima Radničkog poput Darka Vasića, Miloša Spasića, Filipa Tolića…