Sport

Radnički Pirot:Timok Zaječar-1:1

Radnički Pirot danas na domaćem terenu igra protiv zaječarskog Timoka. Nakon 20 minuta igre u prvom poluvremenu gostujuća ekipa povela je 1:0 golom Ćirića. Beli su izjednačili tek pred kraj drugog poluvremena odličnim lob udarcem glavom Nikole Vlajkovića. Uprkos brojnim pokušajima Belih da do kraja meča postignu pogodak, meč je završen nerešenim rezultatom.

Po rečima trenera Radničkog Živkovića, uprkos nerešenom ishodu u Pirotu, nije sve izgubljeno i Radnički i dalje ima šanse da se izbori za viši rang.

-Ekipa Timoka je izašla ekstremno motivisana, nadam se da će tako igrati i protiv Tabana. Moja ekipa zbog prevelikog grča nije odigrala ni 20 posto od onoga što ume i zna. Prvenstvo nije izgubljeno, i to je glavna stvar za sledeća tri, ili desetak dana, do utakmice sa Tabanom, da uspemo da povratimo samoupozdanje i vratimo na igre kakve smo pružali u ranijem periodu-kazao je trener Živković.