Sport

Omladinci Radničkog bolji od Nišlija 2:1

Omladinci Radničkog danas su na svom terenu bili zasluženo bolji od ekipe Radničkog iz Niša u trećem  kolu Omladinske lige Srbije rezultatom 2:1, na poluvremenu 0:0.

1111

Trener omladinaca Radničkog Jovo Čučković kazao je Pirotskim vestima da su njegovi puleni zasluženo savladali ekipu iz Niša.

123

-U prvom poluvremenu smo imali tri ili četiri stopostotne prilike. Priliku je imao Milošević, ali i Stojanov.  To što smo propustili u prvom, vratilo nam se u drugom poluvremenu pa smo postigli dva gola iz čistih penala. Strelac oba pogotka bio je Ivković. To je bio i konačan rezultat-kazao je Čučković za Pirotske vesti.

11

Po njegovim rečima, omladinci imaju veoma naporan raspored utakmica.

viber image

-U dve nedelje igraćemo čak pet utakmica. Već u sredu igramo sa ekipom Radnički iz Valjeva, a u subotu sa Metalcem iz Beograda tako da nas očekuje veoma naporan period-kazao je Čučković.