Sport

Nakon dva produžetka-KK Pirot-KK Morava:95-93

U još jednoj utakmici za infarkt košarkaši KK Pirota uspeli su da nakon dva produžetka savladaju ekipu Morave iz Vladičinog Hana rezultatom 95:93._DSC3747Trener Piroćanaca Zoran Petrović posle utakmice koja je oduševila publiku u punoj hali “Kej” čestitao je ekipi Morave na odličnoj partiji.trener petrovic1

-Mislim da su dobro pročitali našu igru. Znaju da čitaju, prepoznaju rupe u igri protivnika i to su dobro rešavali njihovi igrači koji imaju kvalitet. Mi imamo problem da se snađemo sa agresivnom odbranom. Od jedne idealne situacije na dva-tri minuta pred kraj prvog poluvremena. Od jedne idealne situacije kod rezultata 29:18 za nas, oni su napravili za dva tri minuta koš razliku 15:2 nakon čega se našoj ekipi uvuko strah u kosti pa smo u drugo poluvreme ušli previše stegnuto. Na svu sreću, večeras smo imali stvarno neverovatnog Mukanovića koji je ekipu bukvalno izneo iz mrtvih svaki put kad smo mislili da je gotovo i da padamo-kazao je Petrović.mujanovic u prodoru

Mukanović je ujedno bio i najefikasniji igrač utakmice sa 24 postignutih poena.

_DSC3761

U ekipi domaćih odmah “iza” Mukanovića bio je i standardno odlični Kosanović sa 20 poena.