I u Babušnici humanitarni koncert za Milu Panić, za Milu sviraju i pirotski rokeri
U četvrtak – 2. marta od 21 sat u Babušnici u klubu “Elita” biće održan humanitarni koncert za malu Milu Panić. Nastupiće najpoznatiji muzičari iz Babušnice, koji apeluju na svoje sugrađane da u što većem broju prisustvuju koncertu kako bi se sakupilo što više novca za pomoć maloj Mili.

Osim već najavljenog koncerta u organizaciji Grada Pirot, Doma kulture i Kancelarije za mlade 11. marta u 19 sati, kada će nastupiti pirotski folk i pop muzičari kao i plesači, koncert su najavili i pirotski rokeri i to u klubu “Fuzz”(nekadašnji “Anđeli”). Koncert će početi odmah po završetku koncerta u Domu vojske, a svi detalji biće objavljeni ubrzo.
Na humanitarnom Svetosavskom gimnastickom turniru u Pirotu, u organizaciji Gimnastickog kluba Soko 2011 i Rotaract kluba Pirot, prikupljeno je 18.200 dinara, koji su jutros uplaćeni na račun oca devojcice Mile Panić, javljaju iz Rotarakt kluba Pirot.