Sport

Treća pobeda Belih: Radnički ubedljiv protiv Radana iz Lebana 4:0

Radnički Pirot je danas odigrao treću pripremnu utakmicu protiv ekipe Radana iz Lebana. Pirotski tim je zabeležio i treću pobedu, rezultatom 4 : 0.

Od samog starta utakmice Radnički je imao terensku inicijativu. Na prvi gol čekalo se 13 minuta, kada je stoper domaće ekipe, Dojkić, sa 35 metara evro golom matirao golmana protivničke ekipe. Do kraja poluvremena, Radnički je uspeo da duplira prednost, ovog puta strelac je bio Spasić.  Drugo poluvreme nastavljeno je u istom ritmu, Radnički je napadao, dok se ekipa Radana požrtvovano branila, ali je ipak poklekla 2 puta. Svoj prvenac je upisao Božidar Mančić, a u listu strelaca po drugi put, prelepim golom, upisao Milos Spasić. Radnički je imao još par dobrih šansi, koje nažalost nisu krunisali. Trener Vidojević je dao šansu svim igracima na ovoj utakmici što je i praksa tokom priprema.