Sport

Radnički “samleo” Dunav iz Prahova 4:0

Ekipa Radničkog iz Pirota danas je na stadionu kraj Nišave zaljubljenicima u fudbal prezentovala superligaški fudbal pobedivši ekipu Dunava iz Prahova rezultatom 4:0, igrajući pritom gotovo 50 minuta sa igračem manje. Rezultat na poluvremenu bio je 2:0.

radnicki (3)

Goleadu je “otvorio” Denis Ristov golom sa jedanaesterca. Nastavio je fantastični golgeter Stefan Šilja Stojanović golom glavom sredinom drugog poluvremena. Tim rezultatom se otišlo i na odmor. Pred kraj prvog poluvremena sudija je dodelio crveni karton golmanu “belih” Bulajiću, koji je srušio protivničkog igrača u naletu na gol Radničkog. Do kraja meča Radnički je igrao sa igračem manje, ali se to nije osetilo u igri “belih”.

image

radnicki (4)

image

Sredinom drugog poluvremena pogodak za 3:0 postiže Luka Simonović, a goleadu je nastavio Neca Petrov za 4:0.