Omladinci Radničkog osvojili tri velika boda

U 23.kolu Omladinske lige Srbije, Radnički je danas u veoma nepetoj utakmici pobedio vršnjake iz kruševačkog Napretka. Upravo sa ovom ekipom Radnički se bori za opstanak u ligi i današnjom pobedom, razlika između ova dva tima je 6 bodova.

Beli su poveli golom iz penala Pregraga Ivkovića, nakon igranja rukom gostujućeg igrača, koji je na nedozvoljen način sprečio siguran gol domaćina. Vođstvom Radničkog od 1:0 se otišlo na poluvreme.

U drugih 45. minuta inicijativa Radničkog, ali iz dve greške zadnje linije, Napredak je preokrenuo rezultat.

Potpuna ofanziva donela je rezultat, kada se Đorđević najbolje snašao prilikom jedne gužve u šesnaestercu, čime je poravnao rezultat na 2:2. Gostujući trener zbog čestih protesta, sasvim opravdano isključen je i upućen u gledalište.

Deset minuta pre kraja, golman gostiju krajnje nesmotreno, kolenima i laktovima u skoku ruši Darka Vasića, koji je bio u izglednoj šansi da matira goste, glavni sudija opravdano pokazuje na “kreč”, što je kod gostujuće ekipe izavalo nezadovoljstvo.

Ivković i po drugi put na utakmici siguran, donosi jako važnu pobedu Radničkom.

Beli su danas više želeli pobedu, bili borbeniji i imali više izglednijih prilika, dok su gosti iskoristili dve greške domaćih, dok drugih prilika i šuteva na gol nisu imali.

Registracija na rate bez čekova i bez kamate. Uz svaku registraciju poklon. Tržni centar Nišavski odred 2.

Ostavite komentar

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Poštovani, pre slanja komentara neophodna je registracija. Molimo Vas da se prilikom komentarisanja držite teme članka koga komentarišete. Redakcija Pirotskih vesti zadržava pravo da neumesne, uvredljive, vulgarne ili komentare koji se odnose na nečiji privatan život, kao i komentare koji predstavljaju govor mržnje, sadrže uvrede, pretnje i slično ne objavi bez ikakvog obrazlaganja ili objavi u izmenjenoj formi. Takođje, zadržava pravo da blokira korisnike koji se ne pridržavaju pravila, lažno se predstavljaju, vređaju, omalovažavaju ili na drugi način krše pravila.

Sva mišljenja čitalaca izneta u komentarima nipošto ne odražavaju stavove redakcije Pirotskih vesti, već pre svega predstavljaju privatno mišljenje autora komentara.

Podrazumeva se da ste slanjem komentara saglasni sa svim gore navedenim pravilima.