Sport

Mačva Šabac-Radnički Pirot 1:1 – KRAJ – Beli na kraju doživeli petominutni aplauz zbog prikazane igre

Fudbaleri Radničkog iz Pirota gostuju danas prvoplasiranoj ekipi Mačve.Meč je počeo u 14:30.

Za Radnički igraju:

Bulajić, Bućković, Filipović, Nikolić, Marković, Tolić, Čordašić, N.Mančić(Ćirić), Ristov, Spasić, M.Mančić(Đ

Na klupi:

Ilić, Ćirić, Stojanov, Ivković, Petrov, Đurić

Od 13.minuta golom Marka Mančiča, Radnički vodi. Čordašić je presekao pas Šapčana i dodao Ristovu, koji centrira, a loptu u mrežu sprovodi Marko Mančić.

Od 75.minuta Radnički sa igračem manje. Drugi žuti, automatski crveni karton dobio je Bućković.

Živković na desnom beku uvodi Stefana Ćirića, a iz igre izlazi Nemanja Mančić .

80.minut iz dobre akcije domaćin poravnava rezultat. 1:1. kapiten Pejović Filip strelac.

U 88.minutu zbog drugog ćutog kartona i Mačva ostaje bez igrača.

Odoleli su Beli pritisku domaćina i u Pirot nose vredan bod.

Trener Marjan Živković kazao je Pirotskim vestima da je polovično zadovoljan,

-Razlog je to što smo celu utakmicu bili bolja ekipa o čemu svedoči petominutni aplauz na kraju meča i od strane publike i igrača. Ekipa Mačve je odlična ali po opštoj oceni, nije ih skoro ni jedna ekipa tako nadigrala kao Radnički na njihovom terenu. Mi smo zadnjih pola sata igrali i sa igračem manje-kazao je trener Živković.