Beli “resetovali” i Čelarevo 1:0 u meču “biti ili ne biti” za goste

Prvotimci Radničkog danas su na svom stadionu u utakmici za fudbalske sladokusce i sve iskrene zaljubljenike u Bele, savladali ekipu Čelareva 1:0, na poluvremenu 0:0. Ovaj meč je bio jedan od odlučujućih za goste, koji se grčevito bore za opstanak. Ipak, Beli su pokazali celoj fudbalskoj Srbiji šta je fer-plej, što je istakao i trener gostiju Trivo Ilić, čestitajući kolegi Marjanu Živkoviću i njegovom timu pobedu.

radnički čelarevo pirot

Beli su na teren izašli u sastavu:

Bulajić, Bućković, Mančić B., Marković, Nikolić, Petrov D., Petrov N., Čordašić, Mančić M. Ristov i Spasić. Na klupi: Ilić, Memedović, Filipović, Davidović, Ćirić, Tolić i Đurić.

radnički pirot čelarevo

ČSK Čelarevo:

Knežević, Bečelić, Jević, Jelić, Kerkez, Radović, Tadić, Desančić, Ilić, Tanasić, Tendai. Na klupi: Tankosić, Vujošević, Nestoras, Galijaš, Nikić i Trifković.

Beli su i ovu utakmicu, iako su odavno obezbedili mesto u vrhu tabele, što je i bio cilj rukovodstva kluba, odigrali u svom prepoznatljivom ritmu, napadački, bez pardona. Prvo poluvreme završeno je nerešeno 0:0, svoje šanse imala su oba tima. U drugom poluvremenu Beli su dodali gas, opasni napadi postajali su sve učestaliji, istakao se u par navrata i golman gostiju Knežević, odličnim intervencijama, da bi u 70. minutu Denis Ristov, odlično reagovao i glavom postigao pogodak, koji je, ispostavilo se, i odlučio meč.

radnički pirot čelarevo denis ristov

Gosti su utakmicu odigrali odlično, na kraju oba tima su ispraćena apaluzima. Sudije su takođe zaslužile najvišu ocenu.

radnički čelarevo denis ristov

Trener domaćih Marjan Živković izjavio je na konferenciji za štampu da bi potpuno zasluženo bilo i da je meč završen nerešeno ili čak pobedom gostiju, s obzirom na odličan fudbal koji su prikazali gostujući igrači.

-Zaista ne pamtim da je neko ovako dobru igru pružio u Pirotu. Gosti su odlično igrali, imaju puno kvalitetnih igrača, a činjenica da je nekoliko njihovih igrača prešlo u Super ligu dovoljno govori. Mi smo igrali onako kako smo i najavili, borbeno  i na pobedu-kazao je trener Živković.

tekst i foto Aleksandar Ćirić/pirotskevesti.rs

Registracija na rate bez čekova i bez kamate. Uz svaku registraciju poklon. Tržni centar Nišavski odred 2.

Ostavite komentar

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Poštovani, pre slanja komentara neophodna je registracija. Molimo Vas da se prilikom komentarisanja držite teme članka koga komentarišete. Redakcija Pirotskih vesti zadržava pravo da neumesne, uvredljive, vulgarne ili komentare koji se odnose na nečiji privatan život, kao i komentare koji predstavljaju govor mržnje, sadrže uvrede, pretnje i slično ne objavi bez ikakvog obrazlaganja ili objavi u izmenjenoj formi. Takođje, zadržava pravo da blokira korisnike koji se ne pridržavaju pravila, lažno se predstavljaju, vređaju, omalovažavaju ili na drugi način krše pravila.

Sva mišljenja čitalaca izneta u komentarima nipošto ne odražavaju stavove redakcije Pirotskih vesti, već pre svega predstavljaju privatno mišljenje autora komentara.

Podrazumeva se da ste slanjem komentara saglasni sa svim gore navedenim pravilima.